Дизайнери » F-H » Квіткові « Групи

Pink Jasmine Fresh для жінок

Pink Jasmine Fresh для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
квітковий
солодкі ноти
білоквітковий
фруктовий
цитрус

Pink Jasmine від Fresh - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Pink Jasmine був випущений в 2005. Верхні ноти: Фрезія, бузок і Червоний Апельсин; ноти серця: Півонія, Магнолія, Жасмин і Квітка Тіаре; ноти бази Персик, Деревні Ноти і Пастила.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Фрезія бузок Червоний Апельсин

середні Ноти
Півонія Магнолія Жасмин Квітка Тіаре

база Ноти
Персик Деревні Ноти Пастила

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Pink Jasmine by Fresh.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Pink Jasmine Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Fresh Pink Jasmine fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Fresh Pink Jasmine, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Pink Jasmine від Fresh. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Pink Jasmine від Fresh представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Christian Dior Dior Addict 2 Logomania Bill Blass The Fragrance from Bill Blass Avon U by Ungaro for Her Bond No 9 Fashion Avenue Roger & Gallet Rose Aveda Desert Pure-Fume Joshua Tree Demeter Fragrance White Bouquet Acca Kappa Glicine Molinard Bois Fleuri Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Néroli Weil Fleur De Weil Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947

Advertisement

Популярні бренди та аромати: