Дизайнери » F-H » Квіткові « Групи

Suprematisme Fueguia 1833 для жінок та чоловіків

Suprematisme Fueguia 1833 для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
білоквітковий
троянда
солодкі ноти
зелений

Suprematisme від Fueguia 1833 - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові. Suprematisme був випущений в 2014. Композиція аромату включає ноти: Квіткові Ноти, Аміл Саліцитат, Троянда і Жасмин.

Ноти аромату

Квіткові Ноти Аміл Саліцитат Троянда Жасмин

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Suprematisme by Fueguia 1833.

Цей аромат схожий на  

Suprematisme Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Fueguia 1833 Suprematisme fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Fueguia 1833 Suprematisme, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Suprematisme від Fueguia 1833. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Suprematisme від Fueguia 1833 представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Ralph Lauren Ralph Lauren Blue David & Victoria Beckham Intimately Beckham Night Fine Fragrances & Cosmetics White Satin Esteban Angelic Flower Herve Leger Rose Leger Fragonard Marche aux Fleurs Brooks Brothers New York for Ladies Payot Pavlova Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Blue Orchidee Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum Giorgio Valenti Giorgio by Valenti Lord`s Jester Anthea

Популярні бренди та аромати: