Дизайнери » F-H » Шипрові Фруктові « Групи

Carina Galimard для жінок

Carina Galimard для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
солодкі ноти
фруктовий
musky
aromatic

Carina від Galimard - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Фруктові. Carina був випущений в 1960. Верхні ноти: Персик і М'ята; ноти серця: Коріандр, Троянда, Ананас і Малина; ноти бази Мускус, Дубовий Мох і Кедр з Вірджинії.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Персик М'ята

середні Ноти
Коріандр Троянда Ананас Малина

база Ноти
Мускус Дубовий Мох Кедр з Вірджинії

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Carina by Galimard.

Цей аромат схожий на  

Carina Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Galimard Carina fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Galimard Carina, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Carina від Galimard. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Carina від Galimard представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Фруктові
Rochas Femme Rochas Mauboussin Mauboussin Esteban Modern Chypre Clive Christian X for Women MDCI Parfums Vepres Siciliennes DSH Perfumes Cimabue (Italian Journey no. 8) DSH Perfumes Wild Fig Lomani AB Spirit John Mac Steed Lady Mac Steed Prune Azzaro Azzaro Duo Women Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Wings Oriflame Enigma Dare to Dream

Популярні бренди та аромати: