Дизайнери » F-H » Шкіряні « Групи

The Original Gap для жінок та чоловіків

The Original Gap для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
дерево
шкіра
анімалістичні ноти
фруктовий
солодкі ноти

The Original від Gap - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Шкіряні. The Original був випущений в 2007. Композиція аромату включає ноти: Слива, Кедр і Шкіра.

Ноти аромату

Слива Кедр Шкіра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about The Original by Gap.

Цей аромат схожий на  

The Original Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Gap The Original fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Gap The Original, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати The Original від Gap. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на The Original від Gap представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Шкіряні
English Leather English Leather Parfumerie Generale Private Collection L`Oiseau de Nuit Cerruti L`Essence de Cerruti L`Artisan Parfumeur Traversee du Bosphore Michel Germain Sexual Sugar Daddy Hermes Eau D`Hermes Rochas Globe DSH Perfumes Prince Houbigant Duc de Vervins CB I Hate Perfume In The Library Sonoma Scent Studio Fireside Intense Boadicea the Victorious Complex

Популярні бренди та аромати: