Дизайнери » F-H » Деревні Ароматичні « Групи

Royal Secret for Men Germaine Monteil для чоловіків

Royal Secret for Men Germaine Monteil для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
balsamic
троянда
білоквітковий
пудровий

Royal Secret for Men від Germaine Monteil - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Royal Secret for Men був випущений в 1999. Композиція аромату включає ноти: Сандал, Амбра, Жасмин, Лимон і Троянда.

Ноти аромату

Сандал Амбра Жасмин Лимон Троянда

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Royal Secret for Men by Germaine Monteil.

Цей аромат схожий на  

Royal Secret for Men Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Germaine Monteil Royal Secret for Men fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Germaine Monteil Royal Secret for Men, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Royal Secret for Men від Germaine Monteil. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Royal Secret for Men від Germaine Monteil представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Christian Dior Higher Joop! Joop! Go Giorgio Armani Armani Code Casino Limited Edition 2008 The Body Shop Arber Maitre Parfumeur et Gantier Bois de Turquie Fragrances of Ireland Inis Or Fred Hayman Touch Sport Molinard Molinard Homme III Guerlain Guerlain Homme Intense Smell Bent Brussels Sprouted Rubino Cosmetics Predateur ou Proie Florascent Aqua Colonia Du Soleil

Популярні бренди та аромати: