Дизайнери » F-H » Квіткові Фруктові « Групи

In The Mood For Love Gianfranco Ferre для жінок

In The Mood For Love Gianfranco Ferre для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 4
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 3 Був: 1 Хочу: 3

основні акорди
квітковий
цитрус
дерево
троянда
амбра
Картинки
In The Mood For Love Gianfranco Ferre для жінок Картинки In The Mood For Love Gianfranco Ferre для жінок Картинки In The Mood For Love Gianfranco Ferre для жінок Картинки In The Mood For Love Gianfranco Ferre для жінок Картинки In The Mood For Love Gianfranco Ferre для жінок Картинки

In The Mood For Love від Gianfranco Ferre - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. In The Mood For Love був випущений в 2009. Парфумер: Maurice Roucel. Композиція аромату включає ноти: Гіркий Апельсин, Магнолія, Троянда, Деревні Ноти і Амбра.

Ноти аромату

Гіркий Апельсин Магнолія Троянда Деревні Ноти Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about In The Mood For Love by Gianfranco Ferre.

Цей аромат схожий на  

In The Mood For Love Відгуки про аромати

Amateur
Amateur

Поговорим о любви? О настроении любви. О том, что чувствуют влюбленные rrjyu
Что чувствует влюбленная маленькая девочка в детском саду, когда мальчик делится с ней конфетами..
Что чувствует влюбленная первоклашка, когда одноклассник несёт ее портфель домой..
Что чувствует влюбленная выпускница, когда встречает рассвет не только с обычными одноклассниками, но и самым любимым..
Что чувствует студентка, когда после пар ее встречают с букетом на ступеньках института...
Что чувствует взрослая дама, когда спешит на свидание и у неё..ломается каблучек? Она знает, что любимый понесет ее на руках!
Что чувствуете Вы, когда вдыхаете аромат In the mood for love GianFrancoFerre?

Jul
12
2015
Чарівниця
Чарівниця

Красивий, жіночий, повсякденний аромат. Коли хочеться чогось милого і не дуже складного - цей парфум ідеальний варіант. Пахне магнолією з амброю. Білий кольор пляшечки дуже личить до цього запаху. Не думаю, що буду його купувати знову,бо дуже багато чого ще хочу спробувати :lol: Проте він заслуговує на увагу.

Jan
28
2015

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

In The Mood For Love by Gianfranco Ferre 4.50 out of 5 based on 4 ratings and 2 user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Gianfranco Ferre In The Mood For Love fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Gianfranco Ferre In The Mood For Love, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати In The Mood For Love від Gianfranco Ferre. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на In The Mood For Love від Gianfranco Ferre представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Carolina Herrera 212 a Summer on Ice 2003 Puma Puma I`m Going Woman Puma Woman Memo Inlé The Body Shop Cassis Rose GianMarco Venturi GianMarco Venturi Women Jessica McClintock Silk Ribbons Lollia Inspire Chantal Thomass Et Plus Si Affinites biehl parfumkunstwerke pc01 Calypso Christiane Celle Bellini Pupa In Case of Love

Популярні бренди та аромати: