Дизайнери » F-H » Ароматичні Акватичні « Групи

Acqua di Gio Profumo Giorgio Armani для чоловіків

Acqua di Gio Profumo Giorgio Armani для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 3
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 3

основні акорди
aromatic
морський
свіжо-пряний
balsamic
димні ноти
цитрус
Відео
Acqua di Gio Profumo Giorgio Armani для чоловіків Відео
Картинки
Acqua di Gio Profumo Giorgio Armani для чоловіків Картинки Acqua di Gio Profumo Giorgio Armani для чоловіків Картинки Acqua di Gio Profumo Giorgio Armani для чоловіків Картинки Acqua di Gio Profumo Giorgio Armani для чоловіків Картинки Acqua di Gio Profumo Giorgio Armani для чоловіків Картинки Acqua di Gio Profumo Giorgio Armani для чоловіків Картинки

Acqua di Gio Profumo від Giorgio Armani - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Акватичні. Це новий аромат. Acqua di Gio Profumo був випущений в 2015. Парфумер: Alberto Morillas. Верхні ноти: Бергамот і Морські Ноти; ноти серця: Герань, Розмарин і Шавлія; ноти бази Пачулі і Ладан.

Perfume rating: 4.67 out of 5 with 3 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Морські Ноти

середні Ноти
Герань Розмарин Шавлія

база Ноти
Пачулі Ладан

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 2
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 1
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Acqua di Gio Profumo by Giorgio Armani.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Acqua di Gio Profumo Відгуки про аромати

Dixon
Dixon

Начало приятное свежее, морские ноты мягкие, солоноватые, на средних нотах достаточно распространенная комбинация для свежих ароматов из розмарина, шалфея и герани которые придают пряный оттенок аромату, а вот в базе становится теплым, немного дымным.

При всей простоте аромату нужно отдать должное: у него две стороны – это и свежая прохлада и теплая база, а значит, любители свежаков смогут носить его и летом и зимой; аромат имеет внушительную стойкость и длинный шлейф; ладно скроен и небанален. В общем стоит своих денег, ну а если вы поклонник линейки Acqua di Gio то must have.

Oct
08
2016

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Acqua di Gio Profumo від Giorgio Armani. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Acqua di Gio Profumo від Giorgio Armani представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Акватичні
Puma Puma Create Man Jil Sander Jil Sander Sun Men Fresh Yves Saint Laurent Kouros Summer Edition 2008 The Body Shop Oceanus Montale Embruns d'Essaouira L`Artisan Parfumeur Cote d’Amour L`Occitane en Provence Verdon Mario Valentino Ocean Rain Nautica Pure Nautica Tommy Bahama Set Sail Martinique Roccobarocco Piazza di Spagna Uomo The Fragrance Design Studio No. 01

Advertisement

Популярні бренди та аромати: