Дизайнери » F-H » Квіткові Акватичні « Групи

Armani Code Summer Pour Femme 2010 Giorgio Armani для жінок

Armani Code Summer Pour Femme 2010 Giorgio Armani для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
білоквітковий
fresh
свіжо-пряний
фруктовий
солодкі ноти

Armani Code Summer Pour Femme 2010 від Giorgio Armani - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Акватичні. Armani Code Summer Pour Femme 2010 був випущений в 2010. Верхні ноти: Неролі , Гіркий Апельсин і Груша; ноти серця: Жасмин, Квітка Африканського Апельсина, Імбир і Цикламен; ноти бази Мускус, Ваніль і Деревні Ноти.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Неролі Гіркий Апельсин Груша

середні Ноти
Жасмин Квітка Африканського Апельсина Імбир Цикламен

база Ноти
Мускус Ваніль Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Armani Code Summer Pour Femme 2010 by Giorgio Armani.

Цей аромат схожий на  

Armani Code Summer Pour Femme 2010 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Femme 2010 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Femme 2010, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Armani Code Summer Pour Femme 2010 від Giorgio Armani. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Armani Code Summer Pour Femme 2010 від Giorgio Armani представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Акватичні
Reminiscence Rem Scents of Time Nenufar Hollister Ryder Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna Sarantis B.U. Icy Susanne Lang Sula Lily Lotus Bath and Body Works Rainkissed Leaves Ebba Los Angeles Miss Marisa Nuit Ebba Los Angeles Miss Ebba Ebba Los Angeles Miss Marisa Marine Coty Ghost Myst Pierre Cardin Bleu Marine Pour Elle

Популярні бренди та аромати: