Дизайнери » F-H » Квіткові « Групи

Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose Givenchy для жінок

Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose Givenchy для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Був: 1

основні акорди
троянда
пачулі
шкіра
теплий пряний
musky
земляний
Картинки
Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose Givenchy для жінок Картинки Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose Givenchy для жінок Картинки Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose Givenchy для жінок Картинки Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose Givenchy для жінок Картинки Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose Givenchy для жінок Картинки

Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose від Givenchy - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose був випущений в 2007. Верхня нота: Дамаська Троянда; ноти серця: Чайна Троянда, Магнолія, Півонія і Дамаська Троянда; ноти бази Пачулі і Замша.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Дамаська Троянда

середні Ноти
Чайна Троянда Магнолія Півонія Дамаська Троянда

база Ноти
Пачулі Замша

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose by Givenchy.

Цей аромат схожий на  

Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Givenchy Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Givenchy Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose від Givenchy. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose від Givenchy представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Guy Laroche Clandestine Tous Summer Roccobarocco Roccobarocco Etienne Aigner Aigner Too Feminine Spring Hollister Malaia Nautica Nautica Bermuda Blue Bill Blass Couture 6 Jean Patou Amour Amour Frederic Malle Lys Mediterranee Estée Lauder Pure White Linen Pink Coral Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Ombre Bleue Christina Aguilera X Pose Passion

Популярні бренди та аромати: