Дизайнери » F-H » Квіткові Фруктові « Групи

Hot Couture White Collection Givenchy для жінок

Hot Couture White Collection Givenchy для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Був: 2

основні акорди
свіжо-пряний
солодкі ноти
дерево
фруктовий
квітковий

Hot Couture White Collection від Givenchy - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Hot Couture White Collection був випущений в 2002. Верхні ноти: Малина і Перець; нота серця: Магнолія; ноти бази Ветивер і Амбра.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 1 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Малина Перець

середні Ноти
Магнолія

база Ноти
Ветивер Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Hot Couture White Collection by Givenchy.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Hot Couture White Collection Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Givenchy Hot Couture White Collection fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Givenchy Hot Couture White Collection, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Hot Couture White Collection від Givenchy. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Hot Couture White Collection від Givenchy представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Blumarine Vintage Cartier Must II Byblos Blu Light Fever Mypa Madonna Lady Tommy Hilfiger Tommy Girl Entre Filles Saison 2 Oscar de la Renta So de la Renta Clive Christian 1872 for Women Jeanne Arthes Love Generation Pink Voluspa Green Datura Jovan Satisfaction for Women Strange Invisible Perfumes Tropical Vial

Advertisement

Популярні бренди та аромати: