Дизайнери » F-H » Ароматичні Фужерні « Групи

Les Parfums Mythiques - Insense Givenchy для чоловіків

Les Parfums Mythiques - Insense Givenchy для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
зелений
квітковий
свіжо-пряний
aromatic

Les Parfums Mythiques - Insense від Givenchy - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Фужерні . Les Parfums Mythiques - Insense був випущений в 2007. Верхні ноти: Чорна Смородина і Базилік; ноти серця: Магнолія і Зелені ноти; ноти бази Нулу Бальзам, Кедр і Голки Сосни.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Чорна Смородина Базилік

середні Ноти
Магнолія Зелені ноти

база Ноти
Нулу Бальзам Кедр Голки Сосни

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Les Parfums Mythiques - Insense by Givenchy.

Цей аромат схожий на  

Les Parfums Mythiques - Insense Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Givenchy Les Parfums Mythiques - Insense fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Givenchy Les Parfums Mythiques - Insense, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Les Parfums Mythiques - Insense від Givenchy. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Les Parfums Mythiques - Insense від Givenchy представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Фужерні
Calvin Klein Truth For Men Giorgio Armani Emporio Armani Night Lacoste Eau de Sport Calvin Klein CK IN2U for Him Jean Paul Gaultier Le Male Tonique Cologne Cerruti Cerruti Pour Homme Cartier Pasha de Cartier Fraicheur Menthe Azzaro Cockpit Paco Rabanne Tenere Geo. F. Trumper Wild Fern Cologne Czech & Speake Oxford & Cambridge FCUK FCUK Connect Him

Популярні бренди та аромати: