Дизайнери » F-H » Квіткові Фруктові Гурманські « Групи

Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver Givenchy для жінок

Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver Givenchy для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
свіжо-пряний
кориця
цитрус
теплий пряний
солодкі ноти
мед
Картинки
Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver Givenchy для жінок Картинки

Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver від Givenchy - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові Гурманські. Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver був випущений в 2011. Верхні ноти: Імбир, Апельсин і Білий Мед; ноти серця: Кориця, Зірчатий Аніс і Троянда; базова нота Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Імбир Апельсин Білий Мед

середні Ноти
Кориця Зірчатий Аніс Троянда

база Ноти
Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver by Givenchy.

Цей аромат схожий на  

Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver by Givenchy 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Givenchy Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Givenchy Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver від Givenchy. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver від Givenchy представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові Гурманські
Lolita Lempicka Caprice Violette Carol`s Daughter Pearls Profumi del Forte Vittoria Apuana Lisa Hoffman Tuscan Fig Gale Hayman Delicious Chocolate Puma Animagical Woman Gale Hayman Delicious Amber Lavanila Laboratories Vanilla Passion Fruit Stacked Style Fiore Flirt Stacked Style Dolce Dew Monotheme Fine Fragrances Venezia Tiare de Tahiti Il Profvmo Chocolat Frais

Популярні бренди та аромати: