Дизайнери » F-H » Квіткові « Групи

Aqua Allegoria Cherry Blossom Guerlain для жінок

Aqua Allegoria Cherry Blossom Guerlain для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 2
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 2

основні акорди
квітковий
fresh
зелений
фруктовий
цитрус

Aqua Allegoria Cherry Blossom від Guerlain - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Aqua Allegoria Cherry Blossom був випущений в 2009. Композиція аромату включає ноти: Бергамот, Цвіт Вишні, Чай, Персик і Мигдаль.

Perfume rating: 2.50 out of 5 with 2 votes.

Ноти аромату

Бергамот Цвіт Вишні Чай Персик Мигдаль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Aqua Allegoria Cherry Blossom by Guerlain.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Aqua Allegoria Cherry Blossom Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Guerlain Aqua Allegoria Cherry Blossom fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Guerlain Aqua Allegoria Cherry Blossom, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Aqua Allegoria Cherry Blossom від Guerlain. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Aqua Allegoria Cherry Blossom від Guerlain представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Givenchy Very Irresistible Bulgarian Rose Missoni Missoni Colori - Missoni Rosa La Collina Toscana La Collina Toscana Iris of the Signory Novae Plus Pearl Pink L`Artisan Parfumeur Fleur d`Oranger 2007 Jessica McClintock Jess Waterford Lismore Jardin de France Jasmine Perfumer`s Workshop Samba Star Strange Invisible Perfumes Urban Lily Serge Lutens Bas de Soie Chantecaille Petales

Advertisement

Популярні бренди та аромати: