Дизайнери » F-H » Квіткові « Групи

Aqua Allegoria Cherry Blossom Guerlain для жінок

Aqua Allegoria Cherry Blossom Guerlain для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 2
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 2

основні акорди
квітковий
fresh
фруктовий
зелений
цитрус

Aqua Allegoria Cherry Blossom від Guerlain - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Aqua Allegoria Cherry Blossom був випущений в 2009. Композиція аромату включає ноти: Бергамот, Цвіт Вишні, Чай, Персик і Мигдаль.

Ноти аромату

Бергамот Цвіт Вишні Чай Персик Мигдаль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Aqua Allegoria Cherry Blossom by Guerlain.

Цей аромат схожий на  

Aqua Allegoria Cherry Blossom Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Aqua Allegoria Cherry Blossom by Guerlain 2.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Guerlain Aqua Allegoria Cherry Blossom fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Guerlain Aqua Allegoria Cherry Blossom, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Aqua Allegoria Cherry Blossom від Guerlain. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Aqua Allegoria Cherry Blossom від Guerlain представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Burberry Weekend for Women Perry Ellis 360° Christian Dior Lily Lancome Cyclades Caron Fleur de Rocaille (1993) Esteban Sonata Flower Abercrombie & Fitch Ezra Reminiscence Etoile de Rem Durance en Provence Ancian Rosa Kenzo Eau De Fleur de Soie Jessica McClintock Jess Histoires de Parfums Vert Pivoine

Популярні бренди та аромати: