Дизайнери » F-H » Квіткові « Групи

Aqua Allegoria Tiare Mimosa Guerlain для жінок

Aqua Allegoria Tiare Mimosa Guerlain для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 3
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 2 Хочу: 1

основні акорди
білоквітковий
солодкі ноти
цитрус
пудровий
квітковий
musky
Картинки
Aqua Allegoria Tiare Mimosa Guerlain для жінок Картинки Aqua Allegoria Tiare Mimosa Guerlain для жінок Картинки

Aqua Allegoria Tiare Mimosa від Guerlain - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Aqua Allegoria Tiare Mimosa був випущений в 2009. Парфумер: Sonia Constant. Композиція аромату включає ноти: м Амалфі, Рожевий Перець, Квітка Тіаре, Мімоза, Мускус і Ваніль.

Ноти аромату

м Амалфі Рожевий Перець Квітка Тіаре Мімоза Мускус Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 1
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 1
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Aqua Allegoria Tiare Mimosa by Guerlain.

Цей аромат схожий на  

Aqua Allegoria Tiare Mimosa Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Aqua Allegoria Tiare Mimosa by Guerlain 3.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Guerlain Aqua Allegoria Tiare Mimosa fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Guerlain Aqua Allegoria Tiare Mimosa, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Aqua Allegoria Tiare Mimosa від Guerlain. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Aqua Allegoria Tiare Mimosa від Guerlain представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Elizabeth Taylor Sparkling White Diamonds Betty Barclay Saphir Yves Saint Laurent Paris Nuit de Fete Coty Sand & Sable Charles of the Ritz Forever Krystle Houbigant Quelques Fleurs l`Original Calypso Christiane Celle Calypso Violette Caron Pois de Senteur Maitre Parfumeur et Gantier Fleur d’Iris Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer 2010 Philosophy Unconditional Love Tammie Garr Royalty

Популярні бренди та аромати: