Дизайнери » F-H » Східні « Групи

Eau de Lit Guerlain для жінок

Eau de Lit Guerlain для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
цитрус
aromatic
musky
ніжно-пряний
трав'янистий
ваніль
Картинки
Eau de Lit Guerlain для жінок Картинки

Eau de Lit від Guerlain - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні. Eau de Lit був випущений в 2006. Парфумер: Francis Kurkdjian. Композиція аромату включає ноти: Коріандр, Ваніль, Зірчатий Аніс, Шавлія, Неролі , Бергамот і Білий Мускус.

Ноти аромату

Коріандр Ваніль Зірчатий Аніс Шавлія Неролі Бергамот Білий Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Eau de Lit by Guerlain.

Цей аромат схожий на  

Eau de Lit Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Guerlain Eau de Lit fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Guerlain Eau de Lit, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Eau de Lit від Guerlain. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Eau de Lit від Guerlain представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні
Avon Perceive Avon Olivier Strelli Lomani Cruiser for Men Bath and Body Works Exotic Coconut Comptoir Sud Pacifique Cristal de Musc Laura Mercier Ambre Passion By Kilian Love by Kilian Adrienne Vittadini Adrienne Vittadini Renee Amber Stephanie de Saint-Aignan Berberiades Extreme Nez a Nez Vanithe Calypso Christiane Celle Calypso Ambre

Популярні бренди та аромати: