Дизайнери » F-H » Деревні Пряні « Групи

L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Guerlain для чоловіків

L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Guerlain для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 5
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 6 Був: 2 Хочу: 3

основні акорди
теплий пряний
какао
balsamic
пачулі
дерево
ніжно-пряний
Картинки
L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Guerlain для чоловіків Картинки

L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme від Guerlain - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Пряні. L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme був випущений в 2005. Парфумер: Beatrice Piquet. Верхні ноти: Цитруси, Зірчатий Аніс і Елемі; ноти серця: Жасмин, Неролі і Чай; ноти бази Сандал, Пачулі, Кедр з Вірджинії, Какао і Гібіскус.

Perfume rating: 4.40 out of 5 with 5 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Цитруси Зірчатий Аніс Елемі

середні Ноти
Жасмин Неролі Чай

база Ноти
Сандал Пачулі Кедр з Вірджинії Какао Гібіскус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 2
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 2
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme by Guerlain.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme від Guerlain. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme від Guerlain представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Ті, кому подобається цей аромат, також вибирають
Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Yves Saint Laurent L'Homme Libre Chanel Egoiste Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Montblanc Presence Christian Dior Fahrenheit Yves Saint Laurent La Nuit de L`Homme Le Parfum Yves Saint Laurent L'Homme Christian Dior Fahrenheit Cologne Guerlain L’Homme Ideal Eau de Parfum Yves Saint Laurent L’Homme Cologne Gingembre Nina Ricci Memoire D'homme Guerlain L'Instant de Guerlain Pour Homme Cristaux d'Agrumes Serge Lutens Feminite du Bois Yves Saint Laurent L'Homme Libre Cologne Tonic Guerlain L’Homme Ideal Cologne Guerlain Insolence Eau Glacee Chanel Allure Homme Edition Blanche Christian Dior Fahrenheit Absolute Revillon Turbulences

Advertisement

Популярні бренди та аромати: