Дизайнери » F-H » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Le Bolshoi Black Swan Guerlain для жінок

Le Bolshoi Black Swan Guerlain для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
musky
дерево
зелений
цитрус
balsamic
fresh

Le Bolshoi Black Swan від Guerlain - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Це новий аромат. Le Bolshoi Black Swan був випущений в 2014. Верхня нота: Цитруси; ноти серця: Жасмин, Чай і Сандал; базова нота Білий Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Цитруси

середні Ноти
Жасмин Чай Сандал

база Ноти
Білий Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Le Bolshoi Black Swan by Guerlain.

Цей аромат схожий на  

Le Bolshoi Black Swan Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Guerlain Le Bolshoi Black Swan fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Guerlain Le Bolshoi Black Swan, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Le Bolshoi Black Swan від Guerlain. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Le Bolshoi Black Swan від Guerlain представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Van Cleef & Arpels Les Saisons Automne Alviero Martini GeoBlack Woman Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Champaca Olivier Strelli The World Is Wonderful Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Women Louis Feraud Parfum des Sens Comptoir Sud Pacifique Musc Alize Annayake Annayake Pour Elle Light Rasasi Blue Lady Sprezzatura 707 Dolce Amoretto Juliette Has A Gun Not A Perfume Oriflame Volare Wisteria

Популярні бренди та аромати: