Дизайнери » F-H » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Le Bolshoi Black Swan Guerlain для жінок

Le Bolshoi Black Swan Guerlain для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
зелений
дерево
musky
цитрус
білоквітковий
fresh

Le Bolshoi Black Swan від Guerlain - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Це новий аромат. Le Bolshoi Black Swan був випущений в 2014. Верхня нота: Цитруси; ноти серця: Жасмин, Чай і Сандал; базова нота Білий Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Цитруси

середні Ноти
Жасмин Чай Сандал

база Ноти
Білий Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Le Bolshoi Black Swan by Guerlain.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Le Bolshoi Black Swan Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Guerlain Le Bolshoi Black Swan fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Guerlain Le Bolshoi Black Swan, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Le Bolshoi Black Swan від Guerlain. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Le Bolshoi Black Swan від Guerlain представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Dolce&Gabbana D&G Feminine Romeo Gigli Romeo Gigli Benetton B. United Jeans Man Memento Italian Olfactive Landscapes 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia Shania Twain Shania Starlight Oriflame Giordani White Gold Chanel Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa M. Micallef Jewel Stendhal Elixir Noir Roccobarocco Fashion Woman Givenchy Givenchy Naturally Chic Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Slow Dance

Advertisement

Популярні бренди та аромати: