Дизайнери » F-H » Східні Деревні « Групи

Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Guerlain для жінок

Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Guerlain для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Був: 1

основні акорди
теплий пряний
дерево
aromatic
ваніль
цитрус
кориця
Картинки
Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Guerlain для жінок Картинки

Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York від Guerlain - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Деревні. Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York був випущений в 2009. Верхня нота: Бергамот; ноти серця: Кориця і Кардамон; ноти бази Кедр і Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот

середні Ноти
Кориця Кардамон

база Ноти
Кедр Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York by Guerlain.

Цей аромат схожий на  

Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Guerlain Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Guerlain Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York від Guerlain. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York від Guerlain представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Деревні
Creed Himalaya Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Gabriela Sabatini Devotion for Men Tauer Perfumes 05 Incense Extreme Prada No3 Cuir Amber Al Haramain Perfumes Mukhallath Al Quds Nez a Nez Marron Chic Mistral Balinese Vanilla Jovan Ginseng NRG DSH Perfumes Vetyver Dorin Un Air d’Arabie Musk Dorin Un Air d’Arabie Amber

Популярні бренди та аромати: