Дизайнери » F-H » Східні Деревні « Групи

Man Amber Halston для чоловіків

Man Amber Halston для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
balsamic
амбра
уд
дерево
димні ноти
свіжо-пряний

Man Amber від Halston - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Східні Деревні. Верхні ноти: Герань, Бергамот і Чебрець; ноти серця: Французький Лабданум, Амбра і Мирро; ноти бази Мускус, Кедр з Вірджинії і Дерево Агар (Уд).

Піраміда композиції

верхні Ноти
Герань Бергамот Чебрець

середні Ноти
Французький Лабданум Амбра Мирро

база Ноти
Мускус Кедр з Вірджинії Дерево Агар (Уд)

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Man Amber by Halston.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Man Amber Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Halston Man Amber fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Halston Man Amber, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Man Amber від Halston. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Man Amber від Halston представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Деревні
Alfred Dunhill Desire for a Man Alexander McQueen Kingdom Limited Edition Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin 2006 Parfumerie Generale PG10 Aomassai Dana Toujours Moi Bensimon Cologne Bensimon 1993 Ajmal Dahn Al Oudh Nudra Nicole Miller Nicole Miller for Men Profumum Roma Fumidus Le Jardin Retrouve Vetyver Vanille Dorin Roses des Vents Sud Swiss Arabian Al Waseem

Advertisement

Популярні бренди та аромати: