Дизайнери » F-H » Східні Ванільні « Групи

Eau de Creme Harvey Prince для жінок

Eau de Creme Harvey Prince для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
солодкі ноти
какао
теплий пряний
ваніль
пачулі
ром
Картинки
Eau de Creme Harvey Prince для жінок Картинки Eau de Creme Harvey Prince для жінок Картинки

Eau de Creme від Harvey Prince - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Ванільні. Eau de Creme був випущений в 2011. Композиція аромату включає ноти: Цитруси, Маракуйя, Ваніль, Мексиканський Шоколад, Ром і Пачулі.

Ноти аромату

Цитруси Маракуйя Ваніль Мексиканський Шоколад Ром Пачулі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Eau de Creme by Harvey Prince.

Цей аромат схожий на  

Eau de Creme Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Harvey Prince Eau de Creme fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Harvey Prince Eau de Creme, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Eau de Creme від Harvey Prince. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Eau de Creme від Harvey Prince представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Ванільні
Thierry Mugler Angel Comptoir Sud Pacifique Amour De Cacao Comptoir Sud Pacifique Caramel Sunset Montale Chocolate Greedy Helmut Lang Eau de Parfum Opus Oils Island Girl: Tropique (Madagascar) Coty Vanilla Fields Boadicea the Victorious Majestic Demeter Fragrance Caramel Yves Rocher Vanille Laurence Dumont Vanille Chocolat Hilde Soliani Doolciiisssimo

Популярні бренди та аромати: