Дизайнери » F-H » Шипрові Квіткові « Групи

24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24 Hermes для жінок

24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24 Hermes для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
білоквітковий
цитрус
солодкі ноти
пудровий
свіжо-пряний
Картинки
24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24 Hermes для жінок Картинки

24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24 від Hermes - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Це новий аромат. 24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24 був випущений в 2015. Верхні ноти: Апельсин, Персик, Гіацинт, Іланг-Іланг і Бергамот; ноти серця: Чорна Бузина, Ірис, Апельсиновий Цвіт, Гарденія і Жасмин; ноти бази Сандал, Амбра, Пачулі і Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Апельсин Персик Гіацинт Іланг-Іланг Бергамот

середні Ноти
Чорна Бузина Ірис  Апельсиновий Цвіт Гарденія Жасмин

база Ноти
Сандал Амбра Пачулі Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about 24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24 by Hermes.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Hermes 24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Hermes 24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати 24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24 від Hermes. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на 24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24 від Hermes представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Clinique Clinique Happy Holiday Paco Rabanne Metal La Perla J'Aime Yves Rocher En Avril Un Soir Memo Lalibela Creed Feuille Verte Animale Instinct d`Animale Pascal Morabito Or Noir Dana California Jean Patou Cocktail Saffron James 'Ume Galimard Yavana

Advertisement

Популярні бренди та аромати: