Дизайнери » F-H » Квіткові « Групи

Caleche Fleurs de Mediterranee Hermes для жінок

Caleche Fleurs de Mediterranee Hermes для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
жовтоквітковий
beeswax
білоквітковий
солодкі ноти
квітковий
пудровий

Caleche Fleurs de Mediterranee від Hermes - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Caleche Fleurs de Mediterranee був випущений в 2003. Композиція аромату включає ноти: Жасмин, Віск, Настоянка Троянди, Лист Фіалки, Мімоза і Соняшник.

Ноти аромату

Жасмин Віск Настоянка Троянди Лист Фіалки Мімоза Соняшник

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Caleche Fleurs de Mediterranee by Hermes.

Цей аромат схожий на  

Caleche Fleurs de Mediterranee Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Hermes Caleche Fleurs de Mediterranee fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Hermes Caleche Fleurs de Mediterranee, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Caleche Fleurs de Mediterranee від Hermes. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Caleche Fleurs de Mediterranee від Hermes представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Agent Provocateur Agent Provocateur Maitresse Nina Ricci L'Air du Temps Cerruti Cerruti En Fleurs Yardley Magnolia Jessica McClintock Jessica McClintock Serge Lutens Nuit de Cellophane Lucy B Tropical Gardenia Maitre Parfumeur et Gantier Rose Opulente Prada Infusion de Tubereuse Revlon Unforgettable Vicky Tiel Sensuel Kesling Miss Be Bop

Популярні бренди та аромати: