Дизайнери » F-H » Східні Деревні « Групи

Eau des Merveilles Constellation Hermes для жінок

Eau des Merveilles Constellation Hermes для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 2 Хочу: 2

основні акорди
дерево
свіжо-пряний
balsamic
цитрус
aromatic
Картинки
Eau des Merveilles Constellation Hermes для жінок Картинки Eau des Merveilles Constellation Hermes для жінок Картинки

Eau des Merveilles Constellation від Hermes - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Деревні. Eau des Merveilles Constellation був випущений в 2006. Eau des Merveilles Constellation був створений парфумером Ralf Schwieger і Nathalie Feisthauer. Верхні ноти: Апельсин, Смола Ялини і Перець; ноти серця: Амбра, Дуб і Кедр; ноти бази Перу Бальзам, Сіамський Бензоїн і Деревні Ноти.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Апельсин Смола Ялини Перець

середні Ноти
Амбра Дуб Кедр

база Ноти
Перу Бальзам Сіамський Бензоїн Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 1
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Eau des Merveilles Constellation by Hermes.

Цей аромат схожий на  

Eau des Merveilles Constellation Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Eau des Merveilles Constellation by Hermes 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Hermes Eau des Merveilles Constellation fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Hermes Eau des Merveilles Constellation, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Eau des Merveilles Constellation від Hermes. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Eau des Merveilles Constellation від Hermes представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Деревні
Kenzo Flower by Kenzo Oriental Thierry Mugler Alien Tann Rokka Aki Cattier Eau Boisee Hors La Monde Shiloh L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer Lorenzo Villoresi Patchouli Nicole Miller Nicole Miller for Men Boadicea the Victorious Agarwood Collection Inquisitive Rasasi Dhaneloudh Al Zahab Lolita Lempicka Minuit Noir Laura Mercier Minuit Enchante

Популярні бренди та аромати: