Дизайнери » F-H » Східні « Групи

L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector Hermes для жінок

L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector Hermes для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
амбра
balsamic
ваніль
пачулі
анімалістичні ноти

L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector від Hermes - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні. Це новий аромат. L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector був випущений в 2014. Парфумер: Jean-Claude Ellena. Композиція аромату включає ноти: Амбра, Лабданум, Ваніль і Пачулі.

Ноти аромату

Амбра Лабданум Ваніль Пачулі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector by Hermes.

Цей аромат схожий на  

L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector by Hermes 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Hermes L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Hermes L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector від Hermes. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector від Hermes представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні
M. Micallef Aoud Gourmet Gai Mattiolo That's Amore! Lui Avon Surrender Indult C16 Yves Saint Laurent Opium Eau D'ete Summer Fragrance Memo Siwa Frederic Malle Musc Ravageur D.S. & Durga Resin The Body Shop Activist Marks and Spencer Shanghai La Maison de la Vanille Vanille Noire du Mexique Montale Aoud Collection - Golden Aoud

Популярні бренди та аромати: