Дизайнери » F-H » Деревні Пряні « Групи

Terre d'Hermes Metal Flacon Hermes для чоловіків

Terre d'Hermes Metal Flacon Hermes для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
дерево
свіжо-пряний
aromatic
земляний

Terre d'Hermes Metal Flacon від Hermes - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Пряні. Це новий аромат. Terre d'Hermes Metal Flacon був випущений в 2014. Парфумер: Jean-Claude Ellena. Верхні ноти: Апельсин і Грейпфрут; ноти серця: Пеларгонія і Чорний Перець; ноти бази Пачулі, Кедр, Ветивер і Бензоїн.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Апельсин Грейпфрут

середні Ноти
Пеларгонія Чорний Перець

база Ноти
Пачулі Кедр Ветивер Бензоїн

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Terre d'Hermes Metal Flacon by Hermes.

Цей аромат схожий на  

Terre d'Hermes Metal Flacon Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Hermes Terre d'Hermes Metal Flacon fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Hermes Terre d'Hermes Metal Flacon, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Terre d'Hermes Metal Flacon від Hermes. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Terre d'Hermes Metal Flacon від Hermes представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Пряні
Armand Basi In Blue Ermenegildo Zegna Zegna Intenso Rochas Aquaman Davidoff Adventure La Perla Touch Grigio Perla Breil Milano Breil Milano Fragrance for Man Yves Rocher Comme une Evidence Homme Creed Vetiver Springfield Be Real SPF Mazzolari Patchouli Esteban Bois Plume Six Scents Six Scents Series Three 3 Junn.J: Can't Smell Fear

Популярні бренди та аромати: