Дизайнери » F-H » Східні Деревні « Групи

Hotel Particulier Herve Gambs Paris для жінок та чоловіків

Hotel Particulier Herve Gambs Paris для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 2

основні акорди
balsamic
теплий пряний
ваніль
дерево
пудровий
амбра
Картинки
Hotel Particulier Herve Gambs Paris для жінок та чоловіків Картинки Hotel Particulier Herve Gambs Paris для жінок та чоловіків Картинки

Hotel Particulier від Herve Gambs Paris - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Деревні. Hotel Particulier був випущений в 2013. Верхні ноти: Троянда і Герань; ноти серця: Ваніль, Сандал і Ладан; ноти бази Лабданум і Пачулі.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 1 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Троянда Герань

середні Ноти
Ваніль Сандал Ладан

база Ноти
Лабданум Пачулі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 1
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Hotel Particulier by Herve Gambs Paris.

Цей аромат схожий на  

Hotel Particulier Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Herve Gambs Paris Hotel Particulier fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Herve Gambs Paris Hotel Particulier, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Hotel Particulier від Herve Gambs Paris. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Hotel Particulier від Herve Gambs Paris представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Деревні
Van Cleef & Arpels Birmane Alexander McQueen Kingdom Limited Edition La Maison de la Vanille Vanille Sauvage de Madagascar Miller Harris L`Air de Rien Honore des Pres Chaman`s Party Comptoir Sud Pacifique Oud Intense DSH Perfumes Sandalo Inspiritu Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade Reminiscence Essence by Reminiscence Donna Karan Cashmere Mist Liquid Nude Dorin Un Air d’Arabie Musk En Voyage Perfumes Makeda

Популярні бренди та аромати: