Дизайнери » F-H » Ароматичні Фруктові « Групи

Fraaagola Saalaaata Hilde Soliani для жінок

Fraaagola Saalaaata Hilde Soliani для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
фруктовий
солодкі ноти
salty
морський

Fraaagola Saalaaata від Hilde Soliani - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Ароматичні Фруктові. Парфумер: Hilde Soliani. Композиція аромату включає ноти: Полуниця і Сіль.

Ноти аромату

Полуниця Сіль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Fraaagola Saalaaata by Hilde Soliani.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Fraaagola Saalaaata Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Hilde Soliani Fraaagola Saalaaata fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Hilde Soliani Fraaagola Saalaaata, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Fraaagola Saalaaata від Hilde Soliani. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Fraaagola Saalaaata від Hilde Soliani представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Фруктові
David & Victoria Beckham Intense Instinct Liz Claiborne Curve Connect for Women Calvin Klein Ck One Graffiti Bath and Body Works Dancing Waters Gap The Lover Vero Profumo kiki Myrurgia Promesa Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Folle X Profumi di Pantelleria Aire Vero Profumo kiki eau de parfum Susanne Lang Sula Lovebirds Tropical Huitieme Art Parfums Vohina

Advertisement

Популярні бренди та аромати: