Дизайнери » F-H » Ароматичні Фруктові « Групи

Orgasmo Mint Hilde Soliani для жінок та чоловіків

Orgasmo Mint Hilde Soliani для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
зелений
aromatic
свіжо-пряний

Orgasmo Mint від Hilde Soliani - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Фруктові. Orgasmo Mint був випущений в 2013. Композиція аромату включає ноти: М'ята.

Ноти аромату

М'ята

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Orgasmo Mint by Hilde Soliani.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Orgasmo Mint Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Hilde Soliani Orgasmo Mint fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Hilde Soliani Orgasmo Mint, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Orgasmo Mint від Hilde Soliani. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Orgasmo Mint від Hilde Soliani представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Фруктові
Davidoff Cool Water Game Happy Summer For Men Nikos Nikos Sculpture Fresh Blue Maurer & Wirtz 4711 Ice Cool Cologne Lobogal Lobogal Pour Lui Monotheme Fine Fragrances Venezia Macchia Mediterranea Susanne Lang Sula Champagne Sugar Avon Electrify Me Remy Latour Cigar Avon Blue Rush Intense Susanne Lang Sula Lovebirds Tropical Huitieme Art Parfums Ciel d`Airain Huitieme Art Parfums Manguier Metisse

Advertisement

Популярні бренди та аромати: