Дизайнери » F-H » Ароматичні Зелені « Групи

Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca Hilde Soliani для жінок та чоловіків

Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca Hilde Soliani для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
зелений
свіжо-пряний
fresh
Картинки
Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca Hilde Soliani для жінок та чоловіків Картинки Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca Hilde Soliani для жінок та чоловіків Картинки

Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca від Hilde Soliani - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Зелені. Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca був випущений в 2008. Парфумер: Hilde Soliani. Композиція аромату включає ноти: Лист Помідора.

Ноти аромату

Лист Помідора

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca by Hilde Soliani.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca від Hilde Soliani. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca від Hilde Soliani представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Зелені
Hugo Boss Hugo Marc Jacobs Splash - The Basil 2008 Guerlain Aqua Allegoria Laurier - Reglisse Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Green Tea & Bamboo Nina Ricci Signoricci Humiecki & Graef Skarb Creed Chevrefeuille Jalaine Green Tea Aftelier Trevert Demeter Fragrance Cannabis Flower Parfums Berdoues Thea Verde Truefitt & Hill Grafton

Advertisement

Популярні бренди та аромати: