Дизайнери » F-H » Квіткові Фруктові « Групи

Moon Bloom Hiram Green для жінок

Moon Bloom Hiram Green для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
тубероза
анімалістичні ноти
кокос
жовтоквітковий
солодкі ноти

Moon Bloom від Hiram Green - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Moon Bloom був випущений в 2013. Парфумер: Hiram Green. Композиція аромату включає ноти: Тубероза , Жасмин, Іланг-Ілінг, Кокос, Зелене Листя, Смола і Спецієві Ноти.

Ноти аромату

Тубероза Жасмин Іланг-Ілінг Кокос Зелене Листя Смола Спецієві Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Moon Bloom by Hiram Green.

Цей аромат схожий на  

Moon Bloom Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Hiram Green Moon Bloom fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Hiram Green Moon Bloom, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Moon Bloom від Hiram Green. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Moon Bloom від Hiram Green представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Christian Lacroix Bazar pour Femme Summer Fragrance Gabriela Sabatini Temperamento Hugo Boss Femme Anna Sui Flight Of Fancy Masaki Matsushima Masaki/Masaki Women Secret W`eau Garden Lili Bermuda Petals Victoria`s Secret Love Spell So...? So...? What Love & Toast Sugar Grapefruit Fendi Fan di Fendi LR Pseudonym

Популярні бренди та аромати: