Дизайнери » F-H » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

L`Important C`Est La Rose Histoires D`Eaux для жінок та чоловіків

L`Important C`Est La Rose Histoires D`Eaux для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
пудровий
фруктовий
троянда
дерево
квітковий

L`Important C`Est La Rose від Histoires D`Eaux - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. L`Important C`Est La Rose був випущений в 2013. Парфумер: Philippe Bousseton. Верхні ноти: Бергамот, Чорна Смородина і Персик; ноти серця: Троянда, Ірис і Фіалка; ноти бази Ветивер, Амбра, Мускус і Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Чорна Смородина Персик

середні Ноти
Троянда Ірис Фіалка

база Ноти
Ветивер Амбра Мускус Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about L`Important C`Est La Rose by Histoires D`Eaux.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

L`Important C`Est La Rose Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Histoires D`Eaux L`Important C`Est La Rose fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Histoires D`Eaux L`Important C`Est La Rose, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати L`Important C`Est La Rose від Histoires D`Eaux. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на L`Important C`Est La Rose від Histoires D`Eaux представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Blanco & Riso Agent Provocateur Strip Olivier Strelli The World Is Wonderful Lancaster Aquasenses Novae Plus Graceful Green MDCI Parfums Rose de Siwa B Never Too Busy To Be Beautiful Keep It Fluffy Le Labo Jasmin 17 Succes de Paris Fujiyama Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft No 1 Edelweiss Lulu Castagnette Les Petites Folies 20:15 Miller et Bertaux L’eau de parfum #1 Parfum Trouve

Advertisement

Популярні бренди та аромати: