Дизайнери » F-H » Східні Ванільні « Групи

Tubereuse 1 Capricieuse Histoires de Parfums для жінок

Tubereuse 1 Capricieuse Histoires de Parfums для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
пудровий
шкіра
тубероза
білоквітковий
квітковий
теплий пряний
Картинки
Tubereuse 1 Capricieuse Histoires de Parfums для жінок Картинки Tubereuse 1 Capricieuse Histoires de Parfums для жінок Картинки Tubereuse 1 Capricieuse Histoires de Parfums для жінок Картинки

Tubereuse 1 Capricieuse від Histoires de Parfums - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Ванільні. Tubereuse 1 Capricieuse був випущений в 2010. Верхні ноти: Шафран, Бергамот і Тубероза; ноти серця: Ірис, Іланг-Ілінг і Тубероза; ноти бази Замша, Тубероза і Какао.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Шафран Бергамот Тубероза

середні Ноти
Ірис Іланг-Ілінг Тубероза

база Ноти
Замша Тубероза Какао

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 2
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 2
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Tubereuse 1 Capricieuse by Histoires de Parfums.

Цей аромат схожий на  

Tubereuse 1 Capricieuse Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Tubereuse 1 Capricieuse by Histoires de Parfums 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Histoires de Parfums Tubereuse 1 Capricieuse fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Histoires de Parfums Tubereuse 1 Capricieuse, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Tubereuse 1 Capricieuse від Histoires de Parfums. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Tubereuse 1 Capricieuse від Histoires de Parfums представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Ванільні
Serge Lutens Un Bois Vanille Lolita Lempicka Caprice Reglisse Comptoir Sud Pacifique Matin Calin Demeter Fragrance HOTKISS Sugar Addict Creed Sublime Vanille Alyssa Ashley Vanilla Mirato Malizia Bon Bons Sweet Vanilla La Perla Dark Extacy Prince Matchabelli Cotton Candy Girly Girl Playboy Play It Sexy Intelligent Nutrients Seductive Rituals No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops

Популярні бренди та аромати: