Дизайнери » F-H » Квіткові « Групи

Vert Pivoine Histoires de Parfums для жінок

Vert Pivoine Histoires de Parfums для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
квітковий
троянда
fresh
дерево
зелений

Vert Pivoine від Histoires de Parfums - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Верхні ноти: Троянда, Півонія і Плющ; ноти серця: Гарденія, Мімоза, Червоні Ягоди, Півонія і Троянда; ноти бази Мускус, Сандал, Кедр з Вірджинії і Півонія.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Троянда Півонія Плющ

середні Ноти
Гарденія Мімоза Червоні Ягоди Півонія Троянда

база Ноти
Мускус Сандал Кедр з Вірджинії Півонія

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Vert Pivoine by Histoires de Parfums.

Цей аромат схожий на  

Vert Pivoine Відгуки про аромати

Amateur
Amateur

Здається це той аромат піону, що триматиметься на шкірі дуже довго (чого не змогла впіймати у Penhaligons Peoneve). Править балом тут беззаперечно піон, інші квіти просто не дають йому скинути мантію королеви і залишити свято тишком. Відверто красивий аромат.

Sep
11
2015

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Vert Pivoine by Histoires de Parfums 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Histoires de Parfums Vert Pivoine fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Histoires de Parfums Vert Pivoine, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Vert Pivoine від Histoires de Parfums. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Vert Pivoine від Histoires de Parfums представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Carolina Herrera Chic Estée Lauder Estee L`Occitane en Provence Neroli Eau de Parfum Celine Dion Paris Nights Prince Matchabelli Aviance Night Musk Bath and Body Works Japanese Cherry Blossom Narciso Rodriguez Essence Chloe Chloe Eau de Parfum Intense Berkeley Square White Bergamot Vicky Tiel Destine Teo Cabanel Early Roses Novaya Zarya Elena

Популярні бренди та аромати: