Дизайнери » F-H » Квіткові Зелені « Групи

99 Regent Street Hugh Parsons для чоловіків

99 Regent Street Hugh Parsons для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
пудровий
дерево
musky
свіжо-пряний
амбра

99 Regent Street від Hugh Parsons - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. 99 Regent Street був випущений в 2006. Верхні ноти: Мастикове Дерево, Герань, Лист Фіалки і Фіалка; ноти серця: Жасмин, Фрезія, Ірис і Корінь Ірису; ноти бази Мускус, Амбра і Амбретта.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Мастикове Дерево Герань Лист Фіалки Фіалка

середні Ноти
Жасмин Фрезія Ірис Корінь Ірису

база Ноти
Мускус Амбра Амбретта

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about 99 Regent Street by Hugh Parsons.

Цей аромат схожий на  

99 Regent Street Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Hugh Parsons 99 Regent Street fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Hugh Parsons 99 Regent Street, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати 99 Regent Street від Hugh Parsons. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на 99 Regent Street від Hugh Parsons представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Зелені
Avon Haiku Alfred Sung Paradise Liz Claiborne Realities Original Christian Dior Dior Addict 2 Summer Breeze Bath and Body Works Cucumber Melon Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Gardenia Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Rhubarb Guerlain Purple Fantasy Yves Rocher Nature Avon Today Tomorrow Always Diamond Parfums 06130 Lierre Rose Cofinluxe Watt Mauve

Популярні бренди та аромати: