Дизайнери » F-H » Деревні Пряні « Групи

Boss Bottled Collector's Edition Hugo Boss для чоловіків

Boss Bottled Collector's Edition Hugo Boss для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
дерево
теплий пряний
aromatic
фруктовий
ваніль
зелений
Картинки
Boss Bottled Collector's Edition Hugo Boss для чоловіків Картинки Boss Bottled Collector's Edition Hugo Boss для чоловіків Картинки Boss Bottled Collector's Edition Hugo Boss для чоловіків Картинки

Boss Bottled Collector's Edition від Hugo Boss - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Пряні. Це новий аромат. Boss Bottled Collector's Edition був випущений в 2014. Верхні ноти: Слива, Бергамот, Яблуко, Мох і Герань; ноти серця: Махагоні, Гвоздика і Кориця; ноти бази Сандал, Кедр, Ветивер, Олива і Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Слива Бергамот Яблуко Мох Герань

середні Ноти
Махагоні Гвоздика Кориця

база Ноти
Сандал Кедр Ветивер Олива Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Boss Bottled Collector's Edition by Hugo Boss.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Boss Bottled Collector's Edition Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Hugo Boss Boss Bottled Collector's Edition fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Hugo Boss Boss Bottled Collector's Edition, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Boss Bottled Collector's Edition від Hugo Boss. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Boss Bottled Collector's Edition від Hugo Boss представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Пряні
Hugo Boss Boss Bottled Molton Brown Black Pepper Comptoir Sud Pacifique L'Eau du Gouverneur Celine Fever pour Homme Marc O`Polo Marc O`Polo Man 2006 Stephanie de Saint-Aignan Tobacco Mucho Creed Vetiver CB I Hate Perfume Patchouli Empire Lolita Lempicka L`Eau au Masculin Aesop Marrakech Nicolai Parfumeur Createur Vetyver Galimard Galimar

Advertisement

Популярні бренди та аромати: