Дизайнери » I-K » Цитрусові « Групи

Limone di Sicilia I Profumi di Firenze для жінок та чоловіків

Limone di Sicilia I Profumi di Firenze для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
aromatic
кислі ноти
зелений
fresh
дерево

Limone di Sicilia від I Profumi di Firenze - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові. Limone di Sicilia був створений в 2000-і роки Парфумер: Giovanni Di Massimo. Композиція аромату включає ноти: Грейпфрут, Лайм , Зелені ноти, Деревні Ноти, Сицилійський Лимон і Калабрійський Бергамот.

Ноти аромату

Грейпфрут Лайм Зелені ноти Деревні Ноти Сицилійський Лимон Калабрійський Бергамот

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Limone di Sicilia by I Profumi di Firenze.

Цей аромат схожий на  

Limone di Sicilia Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про I Profumi di Firenze Limone di Sicilia fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про I Profumi di Firenze Limone di Sicilia, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Limone di Sicilia від I Profumi di Firenze. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Limone di Sicilia від I Profumi di Firenze представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові
Lancome O de Lancome Victoria`s Secret Very Sexy for Him 2 L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Comme des Garcons Energy C Lime Creed Zeste Mandarine Pamplemousse Christian Tortu L`Eau de Cologne O Boticario Linked He Truefitt & Hill West Indian Limes D.S. & Durga Grapefruit Atkinsons Gold Medal Penhaligon`s Extract of Limes Romane Jet 365 City Lights

Популярні бренди та аромати: