Дизайнери » I-K » Цитрусові « Групи

Limone di Sicilia I Profumi di Firenze для жінок та чоловіків

Limone di Sicilia I Profumi di Firenze для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
aromatic
кислі ноти
зелений
fresh
дерево

Limone di Sicilia від I Profumi di Firenze - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові. Limone di Sicilia був створений в 2000-і роки Парфумер: Giovanni Di Massimo. Композиція аромату включає ноти: Грейпфрут, Лайм , Зелені ноти, Деревні Ноти, Сицилійський Лимон і Калабрійський Бергамот.

Ноти аромату

Грейпфрут Лайм Зелені ноти Деревні Ноти Сицилійський Лимон Калабрійський Бергамот

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Limone di Sicilia by I Profumi di Firenze.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Limone di Sicilia Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про I Profumi di Firenze Limone di Sicilia fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про I Profumi di Firenze Limone di Sicilia, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Limone di Sicilia від I Profumi di Firenze. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Limone di Sicilia від I Profumi di Firenze представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові
Paco Rabanne Paco Energy Benetton Funtastic Wild Citrus for Boys Lili Bermuda Fresh Water O Boticario Linked He Creed Orange Spice Parfums Berdoues Citrus Hesperida Yves Rocher Cap Nature Pamplemousse Atelier Cologne Orange Sanguine Adolfo Dominguez Azahar Roger Vivier Le Neroli Acqua di Genova Fontana di Trevi XII Gump`s Baroque Pearl

Advertisement

Популярні бренди та аромати: