Дизайнери » I-K » Деревні Пряні « Групи

Magnifico 13 Cedro e Ciclamino I Profumi di Firenze для жінок та чоловіків

Magnifico 13 Cedro e Ciclamino I Profumi di Firenze для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
musky
дерево
анімалістичні ноти
амбра

Magnifico 13 Cedro e Ciclamino від I Profumi di Firenze - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Пряні. Верхня нота: Кедрові Голки; ноти серця: Цикламен, Кумин і Конвалія; ноти бази Касторіум, Лабданум і Цивета.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Кедрові Голки

середні Ноти
Цикламен Кумин Конвалія

база Ноти
Касторіум Лабданум Цивета

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Якщо ви знайомі з цим ароматом, будь ласка, визначте найбільш відчутні ноти композиції.

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Magnifico 13 Cedro e Ciclamino by I Profumi di Firenze.

Цей аромат схожий на  

Magnifico 13 Cedro e Ciclamino Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про I Profumi di Firenze Magnifico 13 Cedro e Ciclamino fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про I Profumi di Firenze Magnifico 13 Cedro e Ciclamino, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Magnifico 13 Cedro e Ciclamino від I Profumi di Firenze. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Magnifico 13 Cedro e Ciclamino від I Profumi di Firenze представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Пряні
Carolina Herrera Chic For Men Louis Feraud Feraud Homme Montblanc Starwalker L`Artisan Parfumeur L'Eau du Navigateur Replay Replay Intense for Him Annick Goutal Mandragore Pourpre Jack Black Jack Black Signature Maitre Parfumeur et Gantier Secret Melange Farmacia SS. Annunziata Isos The Different Company Sens et Bois Six Scents Six Scents Series Three 3 Junn.J: Can't Smell Fear Le Cherche Midi No. 20

Популярні бренди та аромати: