Дизайнери » I-K » Деревні Ароматичні « Групи

Magnifico I: Mirto Imperiale I Profumi di Firenze для жінок та чоловіків

Magnifico I: Mirto Imperiale I Profumi di Firenze для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
свіжо-пряний
цитрус
aromatic
balsamic
дерево
білоквітковий
Картинки
Magnifico I: Mirto Imperiale I Profumi di Firenze для жінок та чоловіків Картинки

Magnifico I: Mirto Imperiale від I Profumi di Firenze - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Верхні ноти: Бергамот, Лимон, М'ята, Тангерин, Апельсиновий Цвіт і Мирт; ноти серця: Троянда, Лілія, Мускатний Горіх і Перець запашний; ноти бази Дубовий Мох, Пачулі, Бензоїн і Сандал.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Лимон М'ята Тангерин  Апельсиновий Цвіт Мирт

середні Ноти
Троянда Лілія Мускатний Горіх Перець запашний

база Ноти
Дубовий Мох Пачулі Бензоїн Сандал

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Magnifico I: Mirto Imperiale by I Profumi di Firenze.

Цей аромат схожий на  

Magnifico I: Mirto Imperiale Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про I Profumi di Firenze Magnifico I: Mirto Imperiale fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про I Profumi di Firenze Magnifico I: Mirto Imperiale, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Magnifico I: Mirto Imperiale від I Profumi di Firenze. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Magnifico I: Mirto Imperiale від I Profumi di Firenze представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
L`Occitane en Provence Notre Flore Cedar Oriflame Ascendant Ella Mikao Yujin Sting Emanuel Ungaro U by Ungaro for Him Dana Navy for Men Creed Amalfi Flowers Leonard Leonard Homme Salvador Dali Black Sun Sport Hugo Boss Hugo XY Summer Edition Tonino Lamborghini Forza Gin Tonic Happy Hour Men Pal Zileri Collezione Privata Blu di Provenza

Популярні бренди та аромати: