Дизайнери » I-K » Деревні Ароматичні « Групи

Magnifico I: Mirto Imperiale I Profumi di Firenze для жінок та чоловіків

Magnifico I: Mirto Imperiale I Profumi di Firenze для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
свіжо-пряний
цитрус
aromatic
дерево
balsamic
білоквітковий
Картинки
Magnifico I: Mirto Imperiale I Profumi di Firenze для жінок та чоловіків Картинки

Magnifico I: Mirto Imperiale від I Profumi di Firenze - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Верхні ноти: Бергамот, Лимон, М'ята, Тангерин, Апельсиновий Цвіт і Мирт; ноти серця: Троянда, Лілія, Мускатний Горіх і Перець запашний; ноти бази Дубовий Мох, Пачулі, Бензоїн і Сандал.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Лимон М'ята Тангерин  Апельсиновий Цвіт Мирт

середні Ноти
Троянда Лілія Мускатний Горіх Перець запашний

база Ноти
Дубовий Мох Пачулі Бензоїн Сандал

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Magnifico I: Mirto Imperiale by I Profumi di Firenze.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Magnifico I: Mirto Imperiale Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про I Profumi di Firenze Magnifico I: Mirto Imperiale fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про I Profumi di Firenze Magnifico I: Mirto Imperiale, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Magnifico I: Mirto Imperiale від I Profumi di Firenze. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Magnifico I: Mirto Imperiale від I Profumi di Firenze представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Joop! What About Adam Fragonard Vetyver Cattier Eau Champetre Adidas Passion Game Perry Ellis Perry Ellis Montale Crystal Aoud Van Cleef & Arpels Eau du Tsar Tonino Lamborghini Forza Nez a Nez Figues et Garçons Boadicea the Victorious Rejuvenating Julian Rouas Versailles The American Line Army - Patton

Advertisement

Популярні бренди та аромати: