Дизайнери » I-K » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Muschio Bianco 2 I Profumi di Firenze для жінок та чоловіків

Muschio Bianco 2 I Profumi di Firenze для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
квітковий
цитрус
пудровий
дерево
Картинки
Muschio Bianco 2 I Profumi di Firenze для жінок та чоловіків Картинки

Muschio Bianco 2 від I Profumi di Firenze - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Muschio Bianco 2 був випущений в 2007. Парфумер: Giovanni Di Massimo. Верхні ноти: Бергамот і Неролі; ноти серця: Фіалка, Конвалія , Жасмин, Троянда і Іланг-Ілінг; ноти бази Білий Мускус, Пачулі, Сандал і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Неролі

середні Ноти
Фіалка Конвалія Жасмин Троянда Іланг-Ілінг

база Ноти
Білий Мускус Пачулі Сандал Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Muschio Bianco 2 by I Profumi di Firenze.

Цей аромат схожий на  

Muschio Bianco 2 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про I Profumi di Firenze Muschio Bianco 2 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про I Profumi di Firenze Muschio Bianco 2, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Muschio Bianco 2 від I Profumi di Firenze. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Muschio Bianco 2 від I Profumi di Firenze представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Naomi Campbell Winter Kiss Romeo Gigli Romeo Gigli Indult Isvaraya Jil Sander Style Soft Apothia Pearl Kylie Minogue Couture Burberry Burberry Sport for Women Rasasi Blue Lady O Boticario Floratta Sapphire Des Filles a la Vanille Garcon Manque Novae Plus Sky Blue Juliette Has A Gun Not A Perfume

Популярні бренди та аромати: