Дизайнери » I-K » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Muschio Bianco 3 I Profumi di Firenze для жінок та чоловіків

Muschio Bianco 3 I Profumi di Firenze для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
фруктовий
зелений
квітковий
троянда
пачулі
musky
Картинки
Muschio Bianco 3 I Profumi di Firenze для жінок та чоловіків Картинки

Muschio Bianco 3 від I Profumi di Firenze - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Верхня нота: Базилік; ноти серця: Лілія, Троянда, Конвалія , Листя Чорної Смородини, Червоні Ягоди і Іланг-Іланг; ноти бази Пачулі і Білий Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Базилік

середні Ноти
Лілія Троянда Конвалія Листя Чорної Смородини Червоні Ягоди Іланг-Іланг

база Ноти
Пачулі Білий Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Якщо ви знайомі з цим ароматом, будь ласка, визначте найбільш відчутні ноти композиції.

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Muschio Bianco 3 by I Profumi di Firenze.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Muschio Bianco 3 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про I Profumi di Firenze Muschio Bianco 3 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про I Profumi di Firenze Muschio Bianco 3, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Muschio Bianco 3 від I Profumi di Firenze. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Muschio Bianco 3 від I Profumi di Firenze представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Nicole Farhi Bleu Azur Nina Ricci Premier Jour Soleil Fine Fragrances & Cosmetics Tweed The Body Shop Rougeberry B Never Too Busy To Be Beautiful Cocktail Apothia Velvet Rope Rasasi Abeer Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Memento Italian Olfactive Landscapes 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia Bath and Body Works Twilight Woods Burberry The Beat Chopard Cascade

Advertisement

Популярні бренди та аромати: