Дизайнери » I-K » Деревні Пряні « Групи

Patchouly Rosso I Profumi di Firenze для жінок та чоловіків

Patchouly Rosso I Profumi di Firenze для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
пачулі
теплий пряний
balsamic
дерево
земляний
Картинки
Patchouly Rosso I Profumi di Firenze для жінок та чоловіків Картинки

Patchouly Rosso від I Profumi di Firenze - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Пряні. Парфумер: Giovanni Di Massimo. Композиція аромату включає ноти: Пачулі, Мирро, Кедр і Спецієві Ноти.

Ноти аромату

Пачулі Мирро Кедр Спецієві Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Patchouly Rosso by I Profumi di Firenze.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Patchouly Rosso Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про I Profumi di Firenze Patchouly Rosso fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про I Profumi di Firenze Patchouly Rosso, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Patchouly Rosso від I Profumi di Firenze. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Patchouly Rosso від I Profumi di Firenze представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Пряні
Cerruti 1881 Amber pour Homme S.T. Dupont S.T. Dupont Noir Ralph Lauren Polo Double Black Cacharel Cacharel Pour Homme Pierre Cardin Emotion for Men Bruno Banani Magic Man JoAnne Bassett Memories Nicolai Parfumeur Createur New York Agustin Davila Agustin Davila for Men Krigler Cosy Cedar Wood 72 April Aromatics Root Chakra Oil Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 6 Piper Officinarum

Advertisement

Популярні бренди та аромати: