Дизайнери » I-K » Східні Ванільні « Групи

Vaniglia del Madagascar I Profumi di Firenze для жінок

Vaniglia del Madagascar I Profumi di Firenze для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
ваніль
солодкі ноти
пудровий
квітковий
milky
Картинки
Vaniglia del Madagascar I Profumi di Firenze для жінок Картинки Vaniglia del Madagascar I Profumi di Firenze для жінок Картинки

Vaniglia del Madagascar від I Profumi di Firenze - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Ванільні. Vaniglia del Madagascar був створений в 2000-і роки Композиція аромату включає ноти: Ваніль, Збиті Вершки і Конвалія.

Ноти аромату

Ваніль Збиті Вершки Конвалія

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Vaniglia del Madagascar by I Profumi di Firenze.

Цей аромат схожий на  

Vaniglia del Madagascar Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про I Profumi di Firenze Vaniglia del Madagascar fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про I Profumi di Firenze Vaniglia del Madagascar, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Vaniglia del Madagascar від I Profumi di Firenze. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Vaniglia del Madagascar від I Profumi di Firenze представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Ванільні
Comptoir Sud Pacifique Vanille Pineapple Laura Mercier Eau Gourmande Almond Coconut Calypso St. Barth Lea Helmut Lang Eau de Parfum Opus Oils Island Girl: Tropique (Madagascar) Creed Sublime Vanille Tonatto Profumi Dama Demeter Fragrance Birthday Cake Parfume de Vanille Cherry Vanilla Teufels Kuche Lament Anna Dello Russo The Scent of Anna Dello Russo Hilde Soliani Doolciiisssimo

Популярні бренди та аромати: