Дизайнери » I-K » Квіткові « Групи

Violetta di Bosco I Profumi di Firenze для жінок

Violetta di Bosco I Profumi di Firenze для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
пудровий
квітковий
дерево
ніжно-пряний
солодкі ноти
зелений
Картинки
Violetta di Bosco I Profumi di Firenze для жінок Картинки

Violetta di Bosco від I Profumi di Firenze - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Верхня нота: Аніс; ноти серця: Фіалка, Ірис, Конвалія і Персик; ноти бази Ветивер, Бензоїн і Геліотроп. Композиція аромату включає ноти: Фіалка.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Аніс

середні Ноти
Фіалка Ірис Конвалія Персик

база Ноти
Ветивер Бензоїн Геліотроп

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Violetta di Bosco by I Profumi di Firenze.

Цей аромат схожий на  

Violetta di Bosco Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про I Profumi di Firenze Violetta di Bosco fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про I Profumi di Firenze Violetta di Bosco, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Violetta di Bosco від I Profumi di Firenze. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Violetta di Bosco від I Profumi di Firenze представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Victorio & Lucchino Abril Paul Smith Paul Smith Women Yves Rocher Fleur de Noel Prada Infusion de Fleur d'Oranger Mariah Carey Forever Jalaine Gardenia JoAnne Bassett Magie d’ Or Laurence Dumont Musc Blanc The Different Company Un Parfum d'Ailleurs et Fleurs Tammie Garr Royalty Novaya Zarya Elena Ramon Molvizar Sol Sun

Популярні бренди та аромати: