Дизайнери » I-K » Деревні Ароматичні « Групи

Osmo Scents Vetiver de Java Il Profvmo для чоловіків

Osmo Scents Vetiver de Java Il Profvmo для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
дерево
цитрус
aromatic
зелений
земляний

Osmo Scents Vetiver de Java від Il Profvmo - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Парфумер: Silvana Casoli. Верхня нота: Цитруси; нота серця: Ветивер; базова нота Деревні Ноти.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Цитруси

середні Ноти
Ветивер

база Ноти
Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Osmo Scents Vetiver de Java by Il Profvmo.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Osmo Scents Vetiver de Java Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Il Profvmo Osmo Scents Vetiver de Java fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Il Profvmo Osmo Scents Vetiver de Java, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Osmo Scents Vetiver de Java від Il Profvmo. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Osmo Scents Vetiver de Java від Il Profvmo представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Thierry Mugler Ice*Men Perry Ellis 360° Blue for Men Mariella Burani Messages d`Homme Dana Navy for Men Gas Gas for Your Soul Compagnia Delle Indie Patchouly Stephanie de Saint-Aignan Voleur de Ciels D.S. & Durga Juniper Chanel Bleu de Chanel Nobile 1942 PonteVecchio UNTITLED Untitled No. 5 by Maria McElroy Emanuel Ungaro Apparition Cobalt

Advertisement

Популярні бренди та аромати: