Дизайнери » I-K » Квіткові Зелені « Групи

Focus Intelligent Nutrients для жінок та чоловіків

Focus Intelligent Nutrients для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
aromatic
трав'янистий
свіжо-пряний
білоквітковий

Focus від Intelligent Nutrients - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. Композиція аромату включає ноти: Неролі , Герань, Бергамот, Апельсин, Ромашка, Жасмин, Іланг-Ілінг, Троянда, Безсмертник і Шавлія.

Ноти аромату

Неролі Герань Бергамот Апельсин Ромашка Жасмин Іланг-Ілінг Троянда Безсмертник Шавлія

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Focus by Intelligent Nutrients.

Цей аромат схожий на  

Focus Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Intelligent Nutrients Focus fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Intelligent Nutrients Focus, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Focus від Intelligent Nutrients. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Focus від Intelligent Nutrients представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Зелені
Chaumet Chaumet D`Orsay Tilleul Givenchy Extravagance d'Amarige Issey Miyake Soleil d`Issey Revlon Rouge de Revlon Shiseido Relaxing Fragrance Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1  Leaves: Mint Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Peppermint Boadicea the Victorious Delicate Smell Bent Little Miss Panda Creed Aubepine Acacia

Популярні бренди та аромати: