Дизайнери » I-K » Східні Пряні « Групи

Isabela Capeto Isabela Capeto для жінок

Isabela Capeto Isabela Capeto для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
теплий пряний
дерево
кориця
balsamic
фруктовий
свіжо-пряний

Isabela Capeto від Isabela Capeto - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Пряні. Isabela Capeto був випущений в 2007. Парфумер: Carmita Magalhaes. Композиція аромату включає ноти: Сандал, Кориця, Опопонакс, Слива, Османтус, Ветивер, Перець, Кедр, Кардамон і Рожевий Перець.

Ноти аромату

Сандал Кориця Опопонакс Слива Османтус Ветивер Перець Кедр Кардамон Рожевий Перець

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Isabela Capeto by Isabela Capeto.

Цей аромат схожий на  

Isabela Capeto Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Isabela Capeto Isabela Capeto fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Isabela Capeto Isabela Capeto, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Isabela Capeto від Isabela Capeto. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Isabela Capeto від Isabela Capeto представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Пряні
Annayake Tsukimi Lalique Eau de Lalique Chanel Pour Monsieur Concentree Les Nereides Oriental Lumpur Compagnia Delle Indie Asia Ginger Dust Antonio Banderas Seduction in Black Franck Olivier Passion Man Avon Christian Lacroix Absynthe for Him LR LR Classics Hawaii Kesling Sinai A Perfume Organic Mejica Strange Invisible Perfumes Arunima

Популярні бренди та аромати: