Дизайнери » I-K » Квіткові « Групи

A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale Issey Miyake для жінок

A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale Issey Miyake для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 2
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
білоквітковий
жовтоквітковий
зелений
fresh

A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale від Issey Miyake - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale був випущений в 2010. Композиція аромату включає ноти: Жасмин, Іланг-Іланг, Гальбанум і Півонія.

Perfume rating: 1.00 out of 5 with 2 votes.

Ноти аромату

Жасмин Іланг-Іланг Гальбанум Півонія

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 1
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 2
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale by Issey Miyake.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale Відгуки про аромати

Nuit_air
Nuit_air

Цей аромат - старший брат Евіденсе від Ів Роше. Не подобається ні той ні інший...Різкі обидва і противні

Sep
03
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale від Issey Miyake. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale від Issey Miyake представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Christian Dior Poison Tendre Etro Dianthus Princesse Marina De Bourbon Aqua di Aqua Chopard Wish Turquoise Diamond Valentino Rock`n`Rose Couture Lalique Flora Bella Emanuel Ungaro Senso Gres My Passion Hommage a Marlene Dietrich Fragonard Freesia Remy Latour L`elue Jesus Del Pozo On Ella James Heeley Ophelia

Advertisement

Популярні бренди та аромати: