Дизайнери » I-K » Деревні « Групи

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer Issey Miyake для чоловіків

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer Issey Miyake для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
цитрус
aromatic
свіжо-пряний
трав'янистий
дерево

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer від Issey Miyake - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні. L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer був випущений в 2004. Композиція аромату включає ноти: Мускатний Горіх, Коріандр, Кипарис, Сандал, Лілія, Мандарин, Мускус, Юзу, Лимонна Вербена, Шавлія, Ветивер, Бурбонська Герань, Тютюн і Шафран.

Ноти аромату

Мускатний Горіх Коріандр Кипарис Сандал Лілія Мандарин Мускус Юзу Лимонна Вербена Шавлія Ветивер Бурбонська Герань Тютюн Шафран

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer by Issey Miyake.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer від Issey Miyake. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer від Issey Miyake представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні
Princesse Marina De Bourbon Aqua di Aqua Homme Cartier Déclaration Edition Limitée Comptoir Sud Pacifique Barbier des Isles Etat Libre d`Orange Secretions Magnifiques Raphael Replique Patyka Boise Pacifica Tibetan Mountain Temple Maitre Parfumeur et Gantier Parfum d’Habit Serge Lutens Bois et Musc Les Nez Turtle Vetiver Keiko Mecheri Genie des Bois Teufels Kuche Demonic Slayer

Advertisement

Популярні бренди та аромати: