Дизайнери » I-K » Деревні Ароматичні « Групи

Jack Black Signature Blue Mark Jack Black для чоловіків

Jack Black Signature Blue Mark Jack Black для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
свіжо-пряний
aromatic
зелений
дерево
трав'янистий

Jack Black Signature Blue Mark від Jack Black - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Jack Black Signature Blue Mark був випущений в 2005. Парфумер: Claude Dir. Композиція аромату включає ноти: Імбир, Ялівець, Ветивер, Бергамот, Водяна М'ята і Чебрець.

Ноти аромату

Імбир Ялівець Ветивер Бергамот Водяна М'ята Чебрець

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 1
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Jack Black Signature Blue Mark by Jack Black.

Цей аромат схожий на  

Jack Black Signature Blue Mark Відгуки про аромати

Dixon
Dixon

Натуральный древесный аромат. Очень водянистый, чистый и свежий. На коже теплой час, два не больше, к сожалению. Подбор компонентов для звонкого летнего отличный. Приятный летний парфюм.

May
30
2015

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Jack Black Signature Blue Mark by Jack Black 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Jack Black Jack Black Signature Blue Mark fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Jack Black Jack Black Signature Blue Mark, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Jack Black Signature Blue Mark від Jack Black. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Jack Black Signature Blue Mark від Jack Black представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Banana Republic Black Walnut Roberto Cavalli Roberto Cavalli Man Ralph Lauren Safari for Men Giorgio Armani Armani Prive Vetiver Babylone Aveda Chakra 2 Attraction Christian Dior Fahrenheit Summer 2007 Lanvin Vetyver Sergio Tacchini Experience Discovery Playboy Playboy Miami Victorinox Swiss Army Swiss Unlimited Smell Bent Brussels Sprouted Teufels Kuche Messiah

Популярні бренди та аромати: