Дизайнери » I-K » Квіткові Фруктові « Групи

Jaguar Woman Jaguar для жінок

Jaguar Woman Jaguar для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
fresh
дерево
амбра
цитрус
aquatic
Картинки
Jaguar Woman Jaguar для жінок Картинки

Jaguar Woman від Jaguar - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Jaguar Woman був випущений в 2004. Jaguar Woman був створений парфумером Bernard Ellena і Maurice Roucel. Верхні ноти: Мандарин, Червона Смородина і Кавун; ноти серця: Півонія, Водяна Лілія і Жасмин Самбак; ноти бази Білий Мускус, Сандал, Амбра і Кашемірове Дерево.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Мандарин Червона Смородина Кавун

середні Ноти
Півонія  Водяна Лілія Жасмин Самбак

база Ноти
Білий Мускус Сандал Амбра Кашемірове Дерево

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Jaguar Woman by Jaguar.

Цей аромат схожий на  

Jaguar Woman Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Jaguar Jaguar Woman fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Jaguar Jaguar Woman, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Jaguar Woman від Jaguar. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Jaguar Woman від Jaguar представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Chantal Thomass Chantal Thomass Alfred Sung Shi Christian Dior Eau de Dolce Vita Mango Mango Adorably Oscar de la Renta So de la Renta Rene Lezard Identite Avon Urban Flowers New York Loewe A Mi Aire O Boticario Femme.com Alberta Ferretti Femina Cofinluxe Watt Pink Garage GRG

Популярні бренди та аромати: